Asian Music Invasion
Добре дошли !

Това е специално място за специални хора - слушането на азиатска музика е критерий, а фенщината задължителна !!!
За да се разгърне целия форум е необходима регистрация !!!

To take full advantage of everything offered by our forum, please log in if you are already a member or join our community if you're not yet....

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 523651hrk7q2lyrl
Asian Music Invasion
Добре дошли !

Това е специално място за специални хора - слушането на азиатска музика е критерий, а фенщината задължителна !!!
За да се разгърне целия форум е необходима регистрация !!!

To take full advantage of everything offered by our forum, please log in if you are already a member or join our community if you're not yet....

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 523651hrk7q2lyrl
Asian Music Invasion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Тhe music of your heart
 
ИндексПърва Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 EmptyГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
K-POP
Asian Music Invasion

Популяризирайте Вашата страница също
най - нови албуми!
Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 10:43 am by S & S



Comments: 103
Правила, закони и забрани !
Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 8:13 pm by S & S
- Писането на кирилица e задължително, тъй като така мненията се четат по-лесно, а при търсене се извеждат всички резултати.
Мнения и темите на латиница ще се трият! без да Ви бъде искано разрешение !
Ако имате проблеми с …


Comments: 0
Приятели и Партньори
Music

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online User Counter

ONLINE COUNTER

VISITOR COUNTER

wiviya

 

 Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...

Go down 
+11
LX777
duffy318
A Love To Kill
Lollipop
avrora
SHINeeGirl
brilliance11
krisge
hisi-chan
vanichan
S & S
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 9:55 am

First topic message reminder :

Всичко започна с едно писъмце :


Здравейте,
Казвам се Велина, от Пловдив съм и от няколко месеца съм запалена по корейските, кино, драми и музика. Изпращам ви това съобщение, защото поех ангажимент, който се опитвам в момента да изпълня и сега ще се опитам да обясня за какво точно става въпрос. Случи се така, че на 05.02.2011 бях на среща в Корейското посолство по работа и някъде към края на разговора стана въпрос за корейски драми, от там и за Ийстърн спирит, и г-н Канг (с когото имах среща) ме пипита дали съм запозната с конкретния сайт. Отговорих му, че активно го ползвам, но и че той не е единственият, който отразява корейската Халю вълна (визирайки болидрийм, мастерс ТБ, различните фен сайтове, фейсбук групи и форуми, на които съм попадала), от което той остана приятно изненадан и доста се развълнува. Поговорихме за Диема Фемили и „Хиляди пъти любов” и той ме попита следното: "Можеш ли да се свържеш с тези сайтове в БГ и да им предложиш да си направим една среща - работен обяд тук в посолството?" Идеята му е той да се запознае със сайтовете и с хората, които стоят зад тях, като същевременно е готов да предостави всякакав информация свързана с Корея, с която разполага (аз вече се възползвах малко и съм се зачела тук в едни материали, по работа естествено ...), ако е необходимо да се отворят теми във форуми или може би и на сайта на посолството. Каза даже (но беше малко между другото, та не знам колко беше сериозен), че може да се направи едно проучване по форумите чрез анкета и да покани някоя звезда/изпълнител/група от Корея в БГ (и тук вече въображението на всички предполагам ще се развинти със страшна сила хихихихих). Та сега задачите са следните:
1.да се изготви списък с такива сайтове – аз съм намерила някои, но ако някой може да ми подскаже и за други... Колкото повече, толкова по-добре.
2. да се свържем с техните модератори, за да ги информиране за тази идея, да съберем мненията им и да уточним кои биха желали и имат възможност да участват в такава среща.
3. съвместно да се определи една дата за провеждането на такава среща
4. да се съгласува датата с г-н Канг.
5. ако, се стигне до реализация на срещата, трябва да се изготви предварително един общ дневен ред (какво бихме искали да обсъдим и за каво искаме да се информираме)
6. Срещата! :)

И така, това което ви предлагам е да си помислите дали и кога бихте могли да участвате в една такава среща в София (ако не вие то можете да изберете някой член на форума/сайта/групата, който да ви замести) и да се свържете с мен, за да се даде ход на организацията ѝ.

Можете да ми пишете на:
e-mail: vantova@gmail.com
skype: velina.antova (обърнете внимание на точката, защото излиза още една Велина Антова, която е в Гърция)


до :

Аsian Music Invasion - S & S

C.N.Blue Bulgaria - Кари Маринова

Bg.fanopic

EasternSpirit - Maрия Николаева

Bollydream

Spaze

ShineeworldBG - Гери Симеонова

SS501.Bulgarianforum - Боряна Трифонова

Animes-bg

Leejunkibg - Катя Василева

Leejunki.forum - Mилена Иванова

SS501youremyheaven - Велина Валънтайн

SuperJunior-hit.Bulgaria - Гери Попдимитрова,Зорница Христова
BgKpopBlog

2PM-Taecyeon-BG

BgPrimadonna.fanforum

DBSK-World.Bulgaria - Йоанна Капетаниду

MinozBG - Велина Даскалова

Leeminhobulgaria - - Велина Даскалова

Facebook

Korea : from Bulgaria with LOVE - Крис Георгиева

Изгревът и разцветът на Азия у нас

Азиатска драма и музика - Савина Станкова

Полъх от Азия - Ваня Ченешева

Корейски образователен център - Sehee Kim

2NE1 Bulgaria - Лара Х

Всички главни действащи лица,в горе-изброените форуми,нека пишат дали имат желание да участват в предприетата инициатива.
Подробности за датата,часът и мястото на срещата ще бъдат публикувани в темата,при окончателното им фиксиране !!!
Благодарим ви за вниманието !!!
Очакваме ви !!!


СТРАХОТНИ НОВИНИ lol!

Не закъсня и отговора от г-н Канг :

Привет!

Приемам предложението Ви за срещата в 16:00ч. на 11.03.

Смятам, че е добре да не бъдат повече от 10 души общо.

С уважение,

Канг



Краен срок за записване за срещата - 18.02.2011 !!!


Темата остава отворена за дискусии,споделяне & изявяване на желание за участие !!!
Дерзайте !!!





Последната промяна е направена от S & S на Пет Фев 18, 2011 6:41 pm; мнението е било променяно общо 27 пъти
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
LX777
Шматкам се из форума
Шматкам се из форума
LX777


Брой мнения : 22
Join date : 10.02.2011
Age : 32
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:42 pm

Някак си не съм много съгласна с нещата.
Според мен
трябва да отидат само най-компетентните и тези които биха направили само
най-добро впечатление и да поставят въпросите си и мненията си точно на
място.Хора,които да успеят да се изказват от името на цялата общност
която представляват , не отделни групички а именно изцяло ейжън
ловърите!
Тука е хубаво да вметна че може би не е удачно да приемате хора под 18!!!
Както
е хубаво и да спомена че не е правилно да се казва "вие пренебрегвате
фейс групите"-фейс група всеки може да си направи по всяко време!И ако
погледна още по-скептично на нещата-фейс групата може да е създадена
просто еи така за да я има а не за да се взима насериозно!И още
по-злостно-фейс групата може да е създадена от някои уанаби фен само
защото харесва еди кои си от еди коя си банда и вписва автоматично името
си тук за да се намърда при големите.
Не съм съгласна!
Обмислете
добре нещата и не мислете егоистично!Ако сте истински фен и искате
нещата да достигнат до друго,по-високо ниво, тярбва да искате
най-доброто винаги!!!
Вие няма да сте там просто за да отчетете
присъствие и да се кефите "аз се срещнах с посленника на Корея"-вие
отивате на обяд които включва разговори свързани изцяло с Корея,не с
някоя бой банда,а за ЦЯЛА КОРЕЯ!!!Ще се справите ли?Отговорете си на
този въпрос и тогава почваите да ревете!

p.s смятам че ще е плюс
ако представителите поназнаиват корейски.Това би направило добро
впечатление и ще покаже че сме сериозни в заниманията си!
P.S2 да не
забравяме че агитацията на БРАВО би била НИЩО ако не бяха хората които
стояха и коментираха по цели нощи и споделята каузата на различни
места.Не мисля че за нещо за което имат заслуги много,адски много хора
трябва да се облагодетелства само 1 човек!Едно е да имаш идея но ако
идеята ти не се подкрепя тя е нищо!


Последната промяна е направена от LX777 на Вто Фев 15, 2011 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LX777
Шматкам се из форума
Шматкам се из форума
LX777


Брой мнения : 22
Join date : 10.02.2011
Age : 32
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:48 pm

flood!del!
Върнете се в началото Go down
Akimoto
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 3:36 pm

Ъм....надявам се,че тук е мястото да постна един сайт.Той все още се развива,но искренно се надявам д има успех.Затова ако искате го служете към списъка:

http://asian-school-of-love.bulgarianforum.net/
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 4:05 pm

Akimoto написа:
Ъм....надявам се,че тук е мястото да постна един сайт.Той все още се развива,но искренно се надявам д има успех.Затова ако искате го служете към списъка:

http://asian-school-of-love.bulgarianforum.net/

За да сложим сайта към списъка,е необходимо да разберем имате ли желание и възможност за участие в предстоящата Първафорумна среща ,за която подробно инфо е изложено по-горе в темата.

За да го потвърдите ,е необходимо да посочите срещу линк,име на човека,който ще си представлява на въпросната среща !

Имате още малко време да се запознаете с инициативата,да вземете решение и да ни уведомите тук , в темата посветена на срещата !

Не забравяйте,че крайния срок за записване изтича на на 18.02.2011 г. !

Успех !!!
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
LX777
Шматкам се из форума
Шматкам се из форума
LX777


Брой мнения : 22
Join date : 10.02.2011
Age : 32
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 10:48 am

Хъм!Не знам дали групата на Корейски образователен център Варна (Sehee Kim) и е тука мястото, но се чувствам длъжна да я споделя XD както и тази на 2NE1 Bulgaria (Лара Х.)
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 6:55 pm



Крайния срок за заявяване на желание за участие& записване за първата форумна среща ПРИКЛЮЧИ !!!

Записали се можете да видите в първи пост на темата - 19 !!!

Подробности относно принципа на изготвяне на окончателния списък с участници & организационо инфо очаквайте в началото на другата седмица !!!

Хубав уикенд !!!
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
A Love To Kill
Лудо мембърче ... но си е наше !
Лудо мембърче ... но си е наше !
A Love To Kill


Брой мнения : 115
Join date : 17.09.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 9:18 am

Тъй като се получи повече от скандал за това, кой заслужава присъствие и кой не.....
Нека зададем малко критерий !



-Актуалност на форума, блога, сайта или каквато и да е форма, която има и образователна цел! да се забавляваме всички можем
Като за актуалност се брои информацията да не е по стара от 1 седмица ........ ъбгрейта му е майката   



-Щом ще популяризираме в БЪЛГАРИЯ, нека информацията да е на български език!
- За Фейсбук честно казано и баба ми има група    така, че предлагам, да се разделят на музика, кино и клултура и да излъчат своите представители ........като за всяка група има по един !



- Хората, които идват да са сигурни, че ще могат да говорят по различни теми, а не да рецитират биографийте на лябмите си звезди.....


 


ако имате предложения за критерий споделяйте смело   


Мисля, че са повече от справедливи моите искания !!! и ако сте честни пред себе си ще се съгласите !!!

Върнете се в началото Go down
krisge
Новак
Новак



Брой мнения : 9
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 5:10 pm

Сега чакаме някой да вземе решение.

Само моля наистина да се замисли и обсъди какво точно ще се говори там... И да се знае, че наистина който отиде не отива за да види посолството от вътре, а да ни представи всички като общество... И не само като любители на лъскавите фирми и музика ( които всички харесваме ), а и на култура, език, кухня и т.н.
Върнете се в началото Go down
duffy318
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Join date : 14.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 7:14 pm

Eто и част от моите опасения. Защо ли имам чувството, че повече от половината автори на страници и блогове не са пълнолетни? Това, разбира се не е проблем, ако имат представител който да ги представлява. Нека помислят за това навреме, за да не се окаже накрая, че не могат да присъстват.

Другото което е, някой спомена, че е добре да се знае корейски. Да, за самочувствие е добре, но не мисля, че е решаващо. Има далеч по-важни неща. Нека не отписваме незнаещите корейски :)

Трябва да сме подготвени. Какво значи това? Разбирам, че не тр. като отидем там да говорим колко ни кефи Рейн и как сме влюбени в ДБСК, но мен никой никога не ми е казвал как да се готвя за среща с корейския посланик. Това си е строго индивидуално и в никакъв случай не значи, че тр. да знам цялата история на Корея. Все пак не отиваме там за да изнасяме урок по история и традиции, нали? Не отиваме там само за да похвалим колко знаем, а и за да научим нещо ново и различно. А относно подготовката всеки е способен на това. Когато те попитат отговаряш, не е сложно, нали? Стига да имаш спокойна мисъл и дар слово няма да се изложиш.

Споменават се сериозни отганизации и развлекателни. Вярно е, и двете заслужават еднакво внимание, и двете си имат почитатели. Съзнавам, че страниците в бука са основно за развлечение. Има по мои наблюдения поне 15 страници в бука и от тях не всички са това което трябва да са, а просто едно име. Както каза някой: 'И баба ми има група'. Сами си преценете кои от тях си заслужават.

Критерия за развитие на дадения сайт ми хареса. Това значи, че модераторите и феновете се грижат и интересуват от него.
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 9:30 am

KРИТЕРИЙ за участие в "Първа Форумна Среща " в посолството!

1 - Информацията във форуми / блогове / сайтове / фен-страници да е на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

2 - Актуалност на форуми / блогове / сайтове / фен-страници , която да притежава и раздел с образователна цел - култура, традиций, език, облекло.....
( Като за актуалност се брои информацията да не е по - стара от 1 седмица )

3 - За Фейсбук -всички групи в раздел музика / кино / култура, да се договорят помежду си и да излъчат по един представител за съответния раздел. Като при избора да се обърне внимание на функционалността на страницата на представителя за вашия раздел ! - брой членове, постове, информираност и подобни.
( ако не постигнете съгласие ще го гласуваме ! )

4 - Поради естеството на срещата се налага контрол и на възрастта на участниците - лица под 18 години не се допускат, ако има притежатели на форуми / блогове / сайтове / фен-страници, под тази възраст да се постараят да си намерят заместник!

5 - Материалите с които да се готвите за срещата са по ваш избор - презентация, доклад или графики! Имайте в предвид, че ще делите ценното време с другите представители ( не бъдете егоисти - времево ограничение - от 6 до 10 минути )

6 - Блог и форум или сайт и фен - страница във Фейсбук за едно и също лице или лица с двама различни представители не се допускат ( гоним бройка, за това моля да ни извините )

ИМАТЕ СРОК ДО 28.02.2011 Г. ДА НАПРАВИТЕ СПРАВКА ДАЛИ ОТГОВАРЯТЕ НА КРИТЕРИЙТЕ ! И да напишете тук, с какви материали ще се представите ( да имате идея какво ще правите - презентация, доклад или графики )

УСПЕХ ! lol!
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
SHINeeGirl
Новак
Новак
SHINeeGirl


Брой мнения : 9
Join date : 03.10.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 12:45 pm

Искам да попитам,материала с който да се представим,(например презентацията) на тема изцяло за корейската култура ли трябва да е или ако има някаква друга тема? Другия ми въпрос е,на български или на английски език трябва да бъде,и последно срещата ще се провежда в посолството нали?
Върнете се в началото Go down
http://shineeworldbg.nstars.org
avrora
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 11.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 1:08 pm

и аз искам да попитам същото.. опитах се да напиша нещо, но като цяло е доста неясно, писах го и на английски и на българки, само да не решите че тр да е на корейски сега Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 46658
а за останалите критерии, извинявам се но никой тук няма правомощия да реши кой да отиде и кой да не ходи.... всички могат да покрият тези критерии, това няма да намали бройката Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 616574 корейския наместник или с който там ще се срещаме като е искал 10 човека да си е казал той критериите ... просто не мисля че е коректно който и да било друг да определя кой може да отиде...
Върнете се в началото Go down
SHINeeGirl
Новак
Новак
SHINeeGirl


Брой мнения : 9
Join date : 03.10.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 1:27 pm

Ние от SHINee форума,заедно с представителя ни ще подготвим реч :)
Върнете се в началото Go down
http://shineeworldbg.nstars.org
krisge
Новак
Новак



Брой мнения : 9
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 5:01 pm

Виждам че става голяма битка за места. Понеже уважавам начинанието и осъзнавам, че съм просто една от всички... няма да претендирам за пръсиствие ... все пак съм от FB група.
Така или иначе още не знаете часа, а аз не мога да си взема отпуск в последния момент.
По този начин се надвам да ви улесня малко.

Надявам се също хората, които отидат да не забравят, че отиват от името на много хора, а не за да се пъчат с това че имат форум, блог, група и т.н. Както и да се обсъдят и идеи за общи културни мероприятия...
Върнете се в началото Go down
Lollipop
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:00 pm

И аз съм съгласна с теб, няма смисъл да се пъчиш с нещо толкова преходно като форум или блог, група...
Иначе по критерийте в нашия форум (SS501 Bulgaria) се пише всекидневно - каквото излезе като новина се съобщава своевременно... Пише се на български, това ни е задължителният език... Нямаме сектор за култура, но ние сме форум с тясна тематика и няма как да се сравним със Eastern Spirit в това отношение ( просто пример). Относно пълнолетието - отдавна мога да правя каквото искам като пълнолетен човек. :Д Но и аз не разбрах с какво трябва да се представим - в смисъл в таз презентация какво трябва да презентираме - дейността на форума, групата, блога или нещо, което ни представлява интерес от културата на Корея? И разбира се на какъв език да бъде...
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:31 pm

Здравейте,на всички :)

Минаваме директно на отговаряне на въпросите ви :

На какъв език ще се проведе срещата ? - на български :)

На какъв език да е презентацията ? - на български :)

В презентация какво трябва да презентираме - дейността на форума, групата, блога или нещо, което ни представлява интерес от културата на Корея?

- Основна цел на презентацията е да се поясни дейността на форума (какво отразява и какво движение има по него) като би било плюс ако в него се обръща внимание на културни и обичайни аспекти от Корея ..

Що се отнася до владеенето на корейски..единствено би спечелило благоразположението на г-н Канг :)




Споделяйте,коментирайте & питайте за всичко онова,което ви вълнува..ние на свои ред ще се постараем да ви отговорим при първа възможност и да внесем доколкото е възможно яснота по въпросите ви :)

Успех !!!
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
Lollipop
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:56 pm

Благодаря за разяснението...^^ Ми от нашия форум ще представим дейността му... Ще бъдем кратки наистина, защото няма за какво толкова да говорим освен за SS501... Относно това което ни интересува от Корея като цяло би било трудно да го вържем с идеята на форума, но обещавам, че ще го обсъдим и ще стигнем до някакъв консенсус, а след това ще го кажа тук... Също така за формата на представяне на форума, ще помислим...
Върнете се в началото Go down
teri
Новак
Новак



Брой мнения : 1
Join date : 17.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 6:11 pm

Привет и от мен! Благодаря за отговорите! Същите въпроси вълнуваха и нас.
Нашият форум (leejunki.eu/forum) изпълнява всички условия по зададените критерии.

1.Информацията във форума ни е на български език. Поради засилен интерес от чужбина, част от новините се поднасят и на английски, освен на български. При преводи на български задължително се оставя като източник или кредит английски превод и/или оригинален текст на корейски.
2.Ежедневно се обновява с актуална информация. Имаме обособени раздели за образователни теми, свързани с корейската култура, традиции и език.
3.Имаме също и страничка във фейсбук, но участваме като форум!
4.Пълнолетието е сигурно!
5.Ще направим презентация на нашата дейност в посоченото време от 6 до 10 мин.(според мен 5-6 мин. са напълно достатъчни за представяне при наличието на толкова много хора).

Имаме следния въпрос: :huh?
Какви презентационни материали се допуска да бъдат използвани? Ако може да отговорите дали в залата, където ще се провежда срещата има наличие и възможност за използване на проектор за презентации на Power Point.
Благодаря! :)
Върнете се в началото Go down
SHINeeGirl
Новак
Новак
SHINeeGirl


Брой мнения : 9
Join date : 03.10.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:08 am

Така,по отношение на критериите зададени от вас,се вписваме без проблеми.
1-во форумът е изцяло български
2-ро информацията се обновява абсолютно всеки ден
3-то представителят ни е пълнолетен затова няма да имаме проблеми
4-то решили сме представителката ни да изнесе кратка реч,може би не повече от 5 минути с която да запознае всички с идеята на форума ни и развитието на корейската култура като цяло в Б-я
Върнете се в началото Go down
http://shineeworldbg.nstars.org
A Love To Kill
Лудо мембърче ... но си е наше !
Лудо мембърче ... но си е наше !
A Love To Kill


Брой мнения : 115
Join date : 17.09.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:16 pm

Нека до 6-ти да се постараят още хора да проверят отговарят ли на критерийте и да си напишат тука потвърждението ...........
Върнете се в началото Go down
Super Fishy
Новак
Новак
Super Fishy


Брой мнения : 1
Join date : 23.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 4:46 pm

В нашият форум /http://superjunior-hit.bulgarianforum.net / се пише на кирилица, информацията се обновява всеки ден, имаме раздел за азиатска култура, който е в процес на развитие, представителят ни е пълнолетен и ще представи дейността на форума в рамките на около 5 минути.
Върнете се в началото Go down
http://superjunior-hit.bulgarianforum.net
hisi-chan
Напредвам бавно но славно !
Напредвам бавно но славно !
hisi-chan


Брой мнения : 11
Join date : 04.10.2010
Age : 33
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 1:28 pm

Информацията в C.N.Blue Bulgaria във фейсбук се обновява всеки ден, но не винаги всичко е на български, поради факта, че около половината от посетителите на страницата не знаят български език.
Админ на групата съм аз, така че пълнолетието не е проблемно.
Понеже фенстраницата е насочена и дава информация единствено за CNBLUE, няма сектор за културата и традициите на Корея.
Не съм говорила с никой от админите на другите фейсгрупи кой ще ходи и кой не. Така, че ще чакам тук отговор. Надявам се до утре да получим наистина отговор, за да имаме време да се подговим. Това е от мен.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/CNBLUE-Bulgaria/131668986865664?re
Insomnia
Новак
Новак
Insomnia


Брой мнения : 7
Join date : 17.10.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 3:45 pm

Срещата в посолството ще се състои на 11.03 ( ПЕТЪК ) от 16:00 часа.
Предварителната среща ще се състои на 11.03 пред хотел Плиска ( Цариградско шосе ) от 13:00 часа

Всички, които ще присъстват трябва да изпратят мейл на vantova@gmail.com със следната информация :

Име на участника :
Сайт / Форум / Блог който ще представлява :
Телефон за контакт :


КРАЕН СРОК ЗА ИЗПРАЩАНЕ : 10.03 до 18:00 ЧАСА !!!

Всеки ще получи обратен мейл с потвърждение и телефон на организаторката (Велина) за да не се разминем!


Последната промяна е направена от Insomnia на Сря Мар 09, 2011 4:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SHINeeGirl
Новак
Новак
SHINeeGirl


Брой мнения : 9
Join date : 03.10.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 1:46 pm

А,искам да кажа,че представителя от нашия форум изпрати мейл още в понеделник,но още не е получил обратно писмо а остава почти само един ден до срещата...
Върнете се в началото Go down
http://shineeworldbg.nstars.org
hisi-chan
Напредвам бавно но славно !
Напредвам бавно но славно !
hisi-chan


Брой мнения : 11
Join date : 04.10.2010
Age : 33
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 2:42 pm

И аз също не съм получила :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/CNBLUE-Bulgaria/131668986865664?re
Sponsored content





Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Asian Music Invasion :: Първа съфорумна среща-
Идете на: