Asian Music Invasion
Добре дошли !

Това е специално място за специални хора - слушането на азиатска музика е критерий, а фенщината задължителна !!!
За да се разгърне целия форум е необходима регистрация !!!

To take full advantage of everything offered by our forum, please log in if you are already a member or join our community if you're not yet....

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... 523651hrk7q2lyrl
Asian Music Invasion
Добре дошли !

Това е специално място за специални хора - слушането на азиатска музика е критерий, а фенщината задължителна !!!
За да се разгърне целия форум е необходима регистрация !!!

To take full advantage of everything offered by our forum, please log in if you are already a member or join our community if you're not yet....

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... 523651hrk7q2lyrl
Asian Music Invasion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Тhe music of your heart
 
ИндексПърва Форумна Среща ..или как започна всичко... EmptyГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
K-POP
Asian Music Invasion

Популяризирайте Вашата страница също
най - нови албуми!
Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 10:43 am by S & S



Comments: 103
Правила, закони и забрани !
Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 8:13 pm by S & S
- Писането на кирилица e задължително, тъй като така мненията се четат по-лесно, а при търсене се извеждат всички резултати.
Мнения и темите на латиница ще се трият! без да Ви бъде искано разрешение !
Ако имате проблеми с …


Comments: 0
Приятели и Партньори
Music

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online User Counter

ONLINE COUNTER

VISITOR COUNTER

wiviya

 

 Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...

Go down 
+11
LX777
duffy318
A Love To Kill
Lollipop
avrora
SHINeeGirl
brilliance11
krisge
hisi-chan
vanichan
S & S
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 9:55 am

Всичко започна с едно писъмце :


Здравейте,
Казвам се Велина, от Пловдив съм и от няколко месеца съм запалена по корейските, кино, драми и музика. Изпращам ви това съобщение, защото поех ангажимент, който се опитвам в момента да изпълня и сега ще се опитам да обясня за какво точно става въпрос. Случи се така, че на 05.02.2011 бях на среща в Корейското посолство по работа и някъде към края на разговора стана въпрос за корейски драми, от там и за Ийстърн спирит, и г-н Канг (с когото имах среща) ме пипита дали съм запозната с конкретния сайт. Отговорих му, че активно го ползвам, но и че той не е единственият, който отразява корейската Халю вълна (визирайки болидрийм, мастерс ТБ, различните фен сайтове, фейсбук групи и форуми, на които съм попадала), от което той остана приятно изненадан и доста се развълнува. Поговорихме за Диема Фемили и „Хиляди пъти любов” и той ме попита следното: "Можеш ли да се свържеш с тези сайтове в БГ и да им предложиш да си направим една среща - работен обяд тук в посолството?" Идеята му е той да се запознае със сайтовете и с хората, които стоят зад тях, като същевременно е готов да предостави всякакав информация свързана с Корея, с която разполага (аз вече се възползвах малко и съм се зачела тук в едни материали, по работа естествено ...), ако е необходимо да се отворят теми във форуми или може би и на сайта на посолството. Каза даже (но беше малко между другото, та не знам колко беше сериозен), че може да се направи едно проучване по форумите чрез анкета и да покани някоя звезда/изпълнител/група от Корея в БГ (и тук вече въображението на всички предполагам ще се развинти със страшна сила хихихихих). Та сега задачите са следните:
1.да се изготви списък с такива сайтове – аз съм намерила някои, но ако някой може да ми подскаже и за други... Колкото повече, толкова по-добре.
2. да се свържем с техните модератори, за да ги информиране за тази идея, да съберем мненията им и да уточним кои биха желали и имат възможност да участват в такава среща.
3. съвместно да се определи една дата за провеждането на такава среща
4. да се съгласува датата с г-н Канг.
5. ако, се стигне до реализация на срещата, трябва да се изготви предварително един общ дневен ред (какво бихме искали да обсъдим и за каво искаме да се информираме)
6. Срещата! :)

И така, това което ви предлагам е да си помислите дали и кога бихте могли да участвате в една такава среща в София (ако не вие то можете да изберете някой член на форума/сайта/групата, който да ви замести) и да се свържете с мен, за да се даде ход на организацията ѝ.

Можете да ми пишете на:
e-mail: vantova@gmail.com
skype: velina.antova (обърнете внимание на точката, защото излиза още една Велина Антова, която е в Гърция)


до :

Аsian Music Invasion - S & S

C.N.Blue Bulgaria - Кари Маринова

Bg.fanopic

EasternSpirit - Maрия Николаева

Bollydream

Spaze

ShineeworldBG - Гери Симеонова

SS501.Bulgarianforum - Боряна Трифонова

Animes-bg

Leejunkibg - Катя Василева

Leejunki.forum - Mилена Иванова

SS501youremyheaven - Велина Валънтайн

SuperJunior-hit.Bulgaria - Гери Попдимитрова,Зорница Христова
BgKpopBlog

2PM-Taecyeon-BG

BgPrimadonna.fanforum

DBSK-World.Bulgaria - Йоанна Капетаниду

MinozBG - Велина Даскалова

Leeminhobulgaria - - Велина Даскалова

Facebook

Korea : from Bulgaria with LOVE - Крис Георгиева

Изгревът и разцветът на Азия у нас

Азиатска драма и музика - Савина Станкова

Полъх от Азия - Ваня Ченешева

Корейски образователен център - Sehee Kim

2NE1 Bulgaria - Лара Х

Всички главни действащи лица,в горе-изброените форуми,нека пишат дали имат желание да участват в предприетата инициатива.
Подробности за датата,часът и мястото на срещата ще бъдат публикувани в темата,при окончателното им фиксиране !!!
Благодарим ви за вниманието !!!
Очакваме ви !!!


СТРАХОТНИ НОВИНИ lol!

Не закъсня и отговора от г-н Канг :

Привет!

Приемам предложението Ви за срещата в 16:00ч. на 11.03.

Смятам, че е добре да не бъдат повече от 10 души общо.

С уважение,

Канг



Краен срок за записване за срещата - 18.02.2011 !!!


Темата остава отворена за дискусии,споделяне & изявяване на желание за участие !!!
Дерзайте !!!





Последната промяна е направена от S & S на Пет Фев 18, 2011 6:41 pm; мнението е било променяно общо 27 пъти
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 10:19 am

da ne zabravim i mnojestvoto grupi vav facebook
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 10:27 am

vanichan написа:
da ne zabravim i mnojestvoto grupi vav facebook

Чувствайте се повече от свободни да споделяте фейсбук-групите,които ви информират за всичко,случващо се на азиатския хоризонт.

С удоволствие ще бъдат добавени,а списъкът актуализиран
!!!
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
hisi-chan
Напредвам бавно но славно !
Напредвам бавно но славно !
hisi-chan


Брой мнения : 11
Join date : 04.10.2010
Age : 33
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 10:32 am

Потвърждавам присъствието си от страна на C.N.Blue Bulgaria :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/pages/CNBLUE-Bulgaria/131668986865664?re
krisge
Новак
Новак



Брой мнения : 9
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 4:33 pm

Аз съм за ... само ако е през седмицата принципно съм на работа до 6 вечерта ... така че ако е през седмицата - кажете по-рано ако трябва да бягам от работа :) ( Крис съм аз )
Ако може към мен да добавите и Ева Флорева!


Последната промяна е направена от krisge на Чет Фев 10, 2011 6:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
brilliance11
Новак
Новак
brilliance11


Брой мнения : 2
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 4:42 pm

и от DBSK форума ще участваме...а относно времето...принципно се е видяло, че ще се бяга от училище...тъй че нямам претенции
Върнете се в началото Go down
SHINeeGirl
Новак
Новак
SHINeeGirl


Брой мнения : 9
Join date : 03.10.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 5:00 pm

Разбира се ще има хора и от Шайнитата :flower:
Върнете се в началото Go down
http://shineeworldbg.nstars.org
avrora
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 11.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 8:40 am

разбира се и от форума на Super Junior ще се отчетем :flower:
Върнете се в началото Go down
krisge
Новак
Новак



Брой мнения : 9
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 5:00 am

Аз съм там... само кажете дали ще е точно 11 и после час, че да кажа на шефа, че ще отсъствам :)
Върнете се в началото Go down
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 5:22 am

Бих съобщила са една доста сериозна група тоест две и те са във Фейсбук това са "Азиатска драма и музика" и "Breath of Asia" единия от админите ни е в София ! Да не забравим и една група "Изгревът и разцветът на Азия", която агитира списание "Bravo" за азиатски новини и малко по малко се получава ! ! ![url][/url][img][/img]
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 6:42 am

vanichan написа:
Бих съобщила са една доста сериозна група тоест две и те са във Фейсбук това са "Азиатска драма и музика" и "Breath of Asia" единия от админите ни е в София ! Да не забравим и една група "Изгревът и разцветът на Азия", която агитира списание "Bravo" за азиатски новини и малко по малко се получава ! ! ![url][/url][img][/img]

Истината е, че ако те сами не проявят желание да се включат ние не можем да ги накараме.
Ако познавате хората от форум, сайт, блог или група занимаваща се с популяризирането на азиатското изкуство или по конкретно Корея, помолете ги да се свържат с нас
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
Lollipop
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 12.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 10:25 am

Здравейте! Не зная дали Велина от SS501 Bulgaria ще присъства, но аз съм админа на форума и потвърждавам, че ще дойда на срещата... Боряна се казвам междудругото...
Чудесна инициатива, момичета! :cheers:
Върнете се в началото Go down
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:11 pm

Жалко че могат да отидат само 10 човека.Щеше да е по-хубаво ако отиват на групи на групи и само по един представител от групата да имат и той да е говорителя аз искам да дойда но като знам че няма да мога защото вече местата са заети ! ! ! 😕 :scratch:
Върнете се в началото Go down
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:22 pm

i koga se pada 11 mart predpolagam e sybota ili nedelq taka 6te e udobno za vsi4ki ! ! !
Върнете се в началото Go down
avrora
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Join date : 11.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:09 pm

ами всъщност е в петък.. :bounce:
Върнете се в началото Go down
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:39 pm

https://www.facebook.com/group.php?gid=102795116433697 това е групата "Breath of Asia" , а представител съм аз Ваня Ченешева , https://www.facebook.com/pages/Aziatska-drama-i-muzika/121279874568467 това е страницата "Азиатска драма и музика", а представител Савина Станкова ! ! !
Върнете се в началото Go down
A Love To Kill
Лудо мембърче ... но си е наше !
Лудо мембърче ... но си е наше !
A Love To Kill


Брой мнения : 115
Join date : 17.09.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:44 pm

vanichan, истината е, че ще си позволим най - много да попълним 15 бройки ...... изрично ни бе съобщено за 10... имайки предвид естеството на срещата смятам, че бройката е повече от разумна ;)
Относно това дали ще успеят да отидат всички или не .... моето предложение е следното - първо да се преброим ( това означава да знаем ТОЧНАТА бройка на всички, които ще дойдат на 100% ) и тогава ще гласуваме от къде и колко ще сме :)
Излишно е според мен да подчертавам,,че форумите, блоговете и сайтовете са с по - големи екипи поради естеството им на работата по поддръжката им (естествено не омаловажавам ничия работа, но нека сме реалисти )
Върнете се в началото Go down
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:16 pm

Значи искате да кажете че тези , които са от форумите и страниците могат да дойдат на срещатата а ние които сме от фейсбук групички и странички няма да можем да се впишем щото ние най-малко сме заинтересувани ! ! ! Да бяхте писали на форума само за хора от форуми и страници ! ! !Най-много мразя да се дели нещо и то неравно ! ! ! Започвам да се разочаровам ! ! !
Върнете се в началото Go down
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:22 pm

Или пък направете така от всяка група по един представител , който иска да идва който иска не ! В момента са записани 22 броя представители не мисля че всички ще присъстват убедена съм нямам против никой нищо но не подценявайте и нас от фейсбук и не режете желанието на хората по гаден начин ! И вярвам в думите на Велина че няма да оскърби никой и ще се направи всичко възможно да отидем хора които наистина имаме желание а не хора които отиват само за сеира ! ! !
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:36 pm

1 - во не е нужно да се караш ;)
2 - ро никой не е казал, че няма се класира някой или нещо
3 - то недей обвинява напразно ... нечестно ала бала ... сеирджии ...
Колкото уважаваш начинанието, толкова уважение показвай към мнението на участниците !
Когато бройката е ясна тогава ще говорим за присъствие ! Ако случайно изпадне някой от списъка съм готова аз да не отида, но ще те помоля да не надигаш вълна на огорчени и подобни емоции без причинно !
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
vanichan
Новак
Новак
vanichan


Брой мнения : 8
Join date : 10.02.2011
Age : 33

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:16 am

Явно не сте ме разбрали в писмото си никой не обиждам просто коментирам все пак има време до края на списъка не съм искала да обидя никой и не ме разбирайте погрешно не обвинявам никой а просто констатирам това че накрая да не стане мои твои ! ! ! аз имам голямо желание да ида но дори да не ида аз имам какво да правя :) не ме мислете мен :) И ако някой се е почувствал засегнат да ме извини не съм искала да обидя никой с думите си ! ! !
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 11:36 am

НАЛОЖИ СЕ КОРЕКЦИЯ В СРОКА ! за записване за участие !
Краен срок за записване за срещата - 18.02.2011 !!!
Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
brilliance11
Новак
Новак
brilliance11


Брой мнения : 2
Join date : 10.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:51 pm

Напълно разбираемо е ограничението на бройката, все пак ще се финансира от посолство предполагам...Не става въпрос за някакъв гала обяд, не все пак криза е :D
Аааа и някак си моето има там виси самичко и ми е странно да съм само аз без фамилия :D:D ...към форума на ДБСК...пълно име: Йоанна Капетаниду :D

Между другото през март/април месец от неправителествената организация, в която участвам обмисляме презентация за Халю уейв (всъщност аз съм човека, който го инициатира)...Участавала съм в много политически и културни обмени и проекти и имам опит, тоест сериозна е иницативата...
Иии би било много хубаво, ако успея да стигна до послоството...знам, че наплива за тази среща е огромен и много хора мога да останат разочаровани, но нека бъдем оптимисти... може това да е само началото на едни добри взаимоотношения с посолството..
Върнете се в началото Go down
duffy318
Новак
Новак



Брой мнения : 2
Join date : 14.02.2011

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeПон Фев 14, 2011 8:30 pm

Я, да видя дали ще успея да коментирам тук. Малко трудно се справям.


Любопитно ми е като създател на една от общностите в бука на какъв принцип ще се определят хората който ще отидат?

Срещата наистина ще е една добра връзка за повече информация относно това което е съществена част от дейността ни. По този повод се надявам, че дори и да нямаме представител там просто накрая дали ще е възможно да сме в течение как е протекла срещата. Ще продължи ли да се подържа темичката до тогава? Това ми се иска да попитам :)
Върнете се в началото Go down
S & S
Неспасяем случай
Неспасяем случай
S & S


Брой мнения : 357
Join date : 17.09.2010

Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 5:22 am

Всичко ново,актуално и в развитие по отношение на срещата от планиране, подготвяне,организация до провеждане на срещата,както и преките резултати от нея ще бъдат коректно&детайлно отразени в този Раздел !!!

Затова следете РЕДОВНО за да бъдете информирани и в час с последните новини !!!

И не забравяйте : Остават броени дни до крайния срок за записване !!!

Екипа на Asian Music Invasion ВИ пожелава успех !!!

Върнете се в началото Go down
https://4umusic.bulgarianforum.net
Sponsored content





Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...   Първа Форумна Среща ..или как започна всичко... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първа Форумна Среща ..или как започна всичко...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Asian Music Invasion :: Първа съфорумна среща-
Идете на: